Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

hatırla sevgili yorumları =)

+13
akın
canselaskım
fatoş
busraerdem
filmkolik.cansel
melekb
turunç
§ibelo
nedense
denizzz
*zeynep*
god is love
muj
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
god is love
SÜPER MOD
SÜPER MOD
god is love

hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 6:09 am

bence iki bölüm sonra evlilik olacak oda ahmet -ayla evliliği yasemin bunu öğrenince yerden yere vuracak kendini Sad
http://canselchin-berensaat.editboard.com
turunç
süper cansel
süper cansel
turunç

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 3:00 pm

yine hüsran aşkın acısı bitirdi ahmeti.necdet şimdilik rahat bir nefes alsa da her zaman kafasında yasemin ne zaman gidecek diye düşünmeden edemiyecek ve yasemine süpriz yapmaya ankara ya gittiği zamanda ahmetin yanında olduğunu öğrenecek.Ahmetin aylaya karşı ilgisi oluşmaya başladı ama yasemini unutmak için evlenmemesi gerekir.defne deniz arasında da ilişki başlıyacak gibi bu gidişle sevimle mehmet evlenemiyecek ikisi de bir adım atmıyorlar ve denizin ışık için söyledikleri hiçbirşeyin farkında değilsin demesi çok manidardı.bakalım 20bölüm ne acılara ve sevinçlere gebe heyecanla beklemekteyim fragmanını.
filmkolik.cansel
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
filmkolik.cansel

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 3:49 am

ahmetle-ayla evlenmesinde nolursa olsunyaa hrka bi bölümdü ama yine geç baslattılar beklerken bnde tırnak denenbişi kalmadı
melekb
cansel kanseri
cansel kanseri
melekb

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 12:38 pm

aslında zaman geçti ama bir de ben yorumlayayım şimdi:
öncelikle deniz ve defne aşkı muhteşem olacak... ışık ise dikkatli olmalı....
rıza bey kendisine dikkat edip ailesinin yanında kalmalı,kafası karışmamalı diğer kadınlarla Very Happy
necdet yasemine olan derin aşkına rağmen sevmek sevdiğini mutlu görmektir sözüyle yola çıkıp yasemini mutlu olduğa yöre göndermeli,rüyanın da gerçek babasının yanında kalmasını sağlamalı sonuçta istediği zaman görebilir rüyayı
yaseminin ahmeti görmeye gitmesi muhteşem oldu. onu asla bırakmasın bare böyle bir durumda destekçisi olsun... doğruları yapsın ve gerçe aşkına bare şimdi sahip çıksın...
_çisil_
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
_çisil_

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 1:29 pm

aylayla ahmet arasında sonunda gerçekten bişeyler olacak gibi gözüküyo..eskiden aylayı o kadar sevmiyodum ama son olanlardan sonra aylayada kanım ısındı yani..aylanın yaptığı şeyde az değil çünkü..hem madem yasemin nejdeti bırakamıyo ahmetin de mutlu olmaya ihtiyacı var..sonra denizle defnede bence çok yakışıyolar birbirine..ayrıca nejdete olan hayranlık katsayım baya artmış durumda .. eskiden pek sevmesemde şimdi dizide en çok sevdiğim karakterlerden olmaya başladı..ışığa gelince onun baya dikkatli olması lazım bence..çünkü ona kitabı veren çocuğun hiçde iyi niyetli olmadığı ortada..gelecek bölümü merakla bekliyorum valla Smile
melekb
cansel kanseri
cansel kanseri
melekb

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 1:41 pm

ben aylayı hala sevmiyorum... evet yardımcı oluoyr ama bence durumlarda faydalamaya çalışıyor Very Happy necdeti ise hep seviyordum ama yine de yasemin ahmet ve rüyanın bir aile olmasına zin vermeli... her ne kadar üzülse de yaseminin içi rahat gitmesini sağlamalı..
muj
SÜPER MOD
SÜPER MOD
muj

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 3:45 pm

merhabalar diğer siteye bakıyorm tık yok buraya geliyorum buradada tık yok...ben karar verdim artık yasemin-ahmet cephesi birleşemeyecek son sahne malum..kafayı artık deniz-defne harun-ışık çiftlerine takıcam ne zaman itiraf etcekler bunlar birbirlerini sevdiklerini ya defne-deniz çok bariz de ışık hiç belli etmiyor yoksa sevmiyor mu (aa sevsin ama) harun da bir kıskanmalar bir kıskanmalar iyi iyi bu çiftlerin yolları açık... Very Happy:D
melekb
cansel kanseri
cansel kanseri
melekb

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 13, 2007 3:47 pm

hemen yeni yorumu yazayım...
necdete inanamıyorum ne cesaret!!! ayla'dan nefret ediyorum hem ahmete söylemediği için hem d eyasemine söyledikleri için...
bence yasemin necdete sert tepki verecek.
deniz ve defne muhteşem bir aşka giriyorlar.. yaşara da gıcık oluyorum...
umarım yasemin hatasını görür ve ahmete geri döner...
*zeynep*
cansel elçin delisi
cansel elçin delisi
*zeynep*

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 2:33 am

yaseminin böyle davrandığına inanamıyorum yaaaa hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Angry
nasıl necdetle öyle duygusal bir şarkıda o kadar yakınlaşabilirrr inş. öptürmez kendini o adi necdete ben boşuna fırsatçı demiyorum bu adama tabi ortam oldu yaseminin duygularını belki etkiler ümidiyle sarıldı kıızın dudaklarına eğer yasemin karşılık verirse ben b,r daha bu diziyi izlemiyorum akşma ölyle sinirlendimki hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Angry
neyse ya aylaya ne demeli ben ii biliyodum aylayı ama oda fos çıktı hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Shocked
inş. dizi böyle gelişmeye devam etmez hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Sad hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Cry
yağmur yürekli
yeni geldim
yeni geldim

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 5:38 am

arkadaşlar,dizinin 20 bölümüyle ilgili hepnizin söylediklerine katılıyorum.herkes ahmet'le yasemin'in biraraya gelmemesi için çalışıyor sanki. ayla yine tam bir bencillik örneği gösterip yasemin'in söylediklerini duymasına rağmen onun ahmet'in yanında kalmasına izin vermeyip bir sürü şey söyledi. yasemin ahmet'i unutacağım diye umarım bir hata yapmaz. ahmet de aynı şekilde. necdet ile pastahanede çalışmaya başlayan o kız arsında birşeyler olacağı kersin gözüküyor. umarım en kısa zamanda olur da necdet yasemin'i serbest bırakır. karşılksız bir aşkın peşinden bu kadar da koşulmaz ki! dizinin önümüzdeki haftaki bölümünü merakla bekliyorum. umarım yasemin necdet'e iyi bir tokat atar ve onun akılı da başına gelir.ayrıca bence ışık yaşar'ı seçecek.
akın
yeni geldim
yeni geldim
akın

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 6:37 am

ben ayla yı çok haklı görüyorum bende sevdiğim kişiyle böyle bir durumda kalsam bende söylemezdim ve ayla burda çok doğru olanı yaptı

yine harika bir bölümle karşımızdaydı hatırla sevgili başarılarının devamını içtenlikle diliyorum

ben sonunu syrettiğimde dedimki artık yasemin ile ahmet kesin kavuşamaz burdanda belli oldu kimse birleşmemesi için çaba göstermiyor kendileri birbirlerinden uzaklaşıyor benceee
angel_17
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 1:03 pm

ben aylayı sevmeye başladım çünki sevdiği adamı ne olursa olsun koroyur kolluyor ve onun iyiliği için uğraşıyor..ayrıca tamam ahmet çok acı çekiyor ma yasemin çok keyifli her ne kadar ahmet seni unutamadım desede ahmeti çok çabuk unutuyor ve keyfide yerinde bence ayla çok iyi yaptı söylememekle hele bölüm sonunda yaseminin yaptığına sinir oldum ya yazık değil mi ahmete o yaseminin aşkı için evlenmedi bile onun yüğzünden köye yerleşti yazık artık ahmetin yüzünün gülme vakti geldi çoktan...zaten aylaya da bir başka bakar oldu son yaptıklarından dolayı yazık ahmete keşke ayla ile evlensede biraz yüzü gülse ahmetin çünkü en çok o hakediyor gülmeyi I love you
filmkolik.cansel
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
filmkolik.cansel

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 8:24 am

bn ce ahmet-ayla ve yasemin-necdet asla böle ikililer olamaz yoksa diziden nefret ederim
_çisil_
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
_çisil_

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 2:19 pm

ya hayır olamazz..umarım diğer bölümde son sahneyi düzelteceklerdir senaristler..yoksa cidden çok kötüye gider dizi..bi nejdetle bi ahmetle nolur yaseminin durumu..artık nejdeti çok sevsemde kesinlikle ahmetle yasemin aşkından yanayım...o güzel aşkın devam etmesinden..zaten muhtemelen son sahnede yasemin kendini geri çekecektir..aylaya gelince o da ne sebeple olusa olsun ahmete yaseminin geldiğini ve ve daha da önemlisi rüyanın onunkızı olduğunu söylemesi lazımdı..yani böylesine önemli birşeyi saklarsa altında art niyet ararım ben..
defneyle deniz de çok yakışıyolar birbirlerine Smile keşke harunla ışıkla da birbirlerini ööle sevseler çok güzel olur..diğer bölümü merakla bekliyorum ve yaseminin tepkisini...
nicola
yeni geldim
yeni geldim
nicola

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 4:09 am

[size=18][/size][img][/img]
dünki bölüm çok güzeldi.ama ahmet'in aylayla nişanlanması bu güzelliği bozdu.
nicola
yeni geldim
yeni geldim
nicola

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 24, 2007 5:40 am

[u] I love you 25.böülm yine çok heyecanlıydı.ahmet nişandda yasemini görünce vazgeçer sandım ama yanılmlşım.necdet te güzide ye gitti.inş.boşanacaklar ve ahmette ayla ile evlendiğine pişman olacak.

hatırla sevgili yorumları =)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-