Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

hatırla sevgili yorumları =)

+13
akın
canselaskım
fatoş
busraerdem
filmkolik.cansel
melekb
turunç
§ibelo
nedense
denizzz
*zeynep*
god is love
muj
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
muj
SÜPER MOD
SÜPER MOD
muj

hatırla sevgili yorumları =) Empty
MesajKonu: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 9:32 am

hatırla sevgili bölümleri ile ilgili yorumları burada yapabilirsinz flower
god is love
SÜPER MOD
SÜPER MOD
god is love

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 10:09 am

lol! lol! lol! Sleep ilk ben ay bittim ilk fragmandaki o sözlere ah...yine güzel ama kötü bir bölüm bizi bekliyor... bom
http://canselchin-berensaat.editboard.com
*zeynep*
cansel elçin delisi
cansel elçin delisi
*zeynep*

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 10:14 am

illa her bölümda alamamız mı gerekio ya valla göslerim gene şişcek bu akşam herhalde Very Happy
ayrıca annlerinin nelet yaptıkları ortaya çıkcak
denizzz
cansel için öldüm
cansel için öldüm
denizzz

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 3:42 am

öncelikler hepinize merhabalar arkadaşlar

dün akşamki bölüm neydi öyle yaa fena dağıttı beni
Rıza Bey'e çok üzüldüm ...
Rüya her zamanki gibi çitlembik Laughing çok güzeldi o konuşması bitiriyor
beni yaa...
Necdet; nasıl takip etti geldi ya süperdi o tren garındaki yüz ifadesi
Yasemin; sanki Necdet'e hesap sorması gerekiyordu,ama açıklama yaptı Necdet ... bişey diyemedi hm nerden bilcekti Ahmet'inde trende olduğunu
ve ve ve Ahmet ; akşam yakıp kavurdu gene ortalığı o nasıl anne diye bağırmaktı öyle yahu evde olsa annesi bilmiyorum neler olur ,trende de çok tatlılardı bakışmalar falan...
sonu güzel bitti Beren Saat'in ileri de iyi bir oyuncu olacağının temelleri atıldı bence dün akşam ki bölüm özellikle final o odayı dağıtmalar ,mektubu okuyuşu ve annesine bakışı ... çok başaılıydı...
tabi haylazları da unutmamak lazım gene dayak yediler yazık ya hep dayak yiyorlar... galiba bu kadar yazacaklarım haftaya eminim yasemin karakteri tavan yapacak annesi ile olan sahnede...
bakalım haftaya bizi neler bekleyecek Rolling Eyes
nedense
yeni geldim
yeni geldim
nedense

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 4:28 am

Her yeni bölüm bitiminde haftaya cuma nasıl gelecek diye düşünüyorum ama bu haftaki final çok bambaşkaydı, şuan gerçekten bir sonraki bölüm içim acayip sabırsızlanıyorum.
Yeni görünüşlerini geçen hafta garipsesemde bu hafta alıştığımı farkettim, gözüme farklı görünmediler yani.

Ve nihayet bu mektup ve hastane olayı açığa kavuşturuldu ama asıl bundan sonrası ne olacak.O banktaki konuşmalar,Yasemin'in kaçışı,sonra ortaya çıkan gerçekler...

Yani yine herzaman ki gibi çok güzel bir bölümdü ama bu defa çok can alıcı bir yerde bitti...
god is love
SÜPER MOD
SÜPER MOD
god is love

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 8:05 am

ben kötü dediğim yanlış anlaşılmasın ...
bize iyi gelen ama ağlatacak bir bölüm demek istemiştim...
dün akşamki bölüm çok güzeldi ..
acaba kaç gün kaldı off daha 6 gün var....Sad
§ibelo
cansel kanseri
cansel kanseri
§ibelo

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 8:12 am

dünkü bölüme bayildim yine Smile
en cok begendigim sahneler Teo'nun yeni pastaci alinmasi gerek dendigindeki tavirdi...
Rüya'nin trendeki tüm seyahati cok güzeldi... sorulari v.s.
bu bölüm Yasemin'i en cok parkta Ahmetle bulustugunda ve evde mektup ararken cok begendim bence cok iyi oynadi o kisimlari... hatta bi ara babasina ilaclarini vermeye girdiginde dolaptan birsey lazim olcak ve yasemin öyle bulcak sandim ama tutmadi Laughing
hersey yine cok güzeldi...

ve Ahmet'in en cok begendigim sahnesi trende ve trenden indikten sonra kucaginda Rüya ... sonra Rüya babacigim dedikten sonra ki yüz ifadesi Crying or Very sad
turunç
süper cansel
süper cansel
turunç

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 8:37 am

bu bölümde ahmet ve yasemin konuşabildiler konuşmak için epey geç kalmış olsalarda yine de konuşabildiler ve her ikiside eteğindeki taşları tek tek döktü..necdetin yasemin ve rüyayı kaybetme korkusu başladı ve uzunca bir süre böyle yaşayacak.yaseminin ahmete dönmesi olanaksız gibi görünmekte şimdilik.necdetin hayatına pastaneye gelecek yeni kişi pastalar üzerine işe alacakları kişi hanım gibi necdetle o hanım arasında yakınlaşma olacak ve yaseminle bu sebepten ayrılacaklar gibi.deniz,defne ve harun siyasi olayların fazlasıyle içine girmeye başladılar deniz gezmiş olma yolunda devam etmekte..
melekb
cansel kanseri
cansel kanseri
melekb

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:19 pm

arkadaşlar ben rıza beyin hastalığını oldukça üzüldüm... gerçekten aile için çok kötü oldu.daha yeni kavuşmuşlardı zaten...
ahmet ve yaseminin konuşması çok iyi oldu,herşey açıklığa kavuştu... ama geç oldu ve herhangi birşey düzelebilir mi bilemiyorum... umarım herşeyi eski haline çevirebilirler.. ailelerin yapmış olduğu şey çok yanlıştı ve bunu öğrendiler...
defne ve deniz arasında kesin br aşk var bence...
necdet gerçekten çok aşık ve çok iyi bir baba..... ama ne yazıkki ahmet daha çok hakediyor bu mutluluğu...
god is love
SÜPER MOD
SÜPER MOD
god is love

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:25 pm

hani ahmetle yasemin parktayken.... işte orda koptum ben...
hani ahmet bişey söyledi de yasemin kalktı gitti ya..
dedim ne duygusuz ilk önce...
ama sonra
ahmet peşinden gitti...
yasemin ağlıyordu....
herşey ortaya çıktı 2 şey hariç
1-rüyanın ahmetin kızı olduğu
2- ahmetin yaseminin necdetle düğününe geldiği..
inşallah onlarda ortaya çıkar en kısa zamanda
zaten duyumlarıma göre diziye
şarkıcı meyra varya o katılıyormuşş..
ve NECDET ona aşık olacakmış...
ayla da başka birine aşık oldu mu tamamdır bu iş....
*zeynep*
cansel elçin delisi
cansel elçin delisi
*zeynep*

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 12:43 pm

hülyacığım bende duydum onu desene kadro genişliyor ama onun yerine başkası girebilidr daha gzl biri mesela Very Happy
denizzz
cansel için öldüm
cansel için öldüm
denizzz

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 1:14 am

dün akşam gene çok hüzünlü geçti.. içim buruldu resmen o Necdet nası ağlıya ağlıya deniz ve mehtap ısöyledi Rüya kucağında çok güzzel görünüyorlardı.. Yasemin dolap arkasında perişan kesin bırakmıycak Necdet'i ...
Ahmet yine hüsran içerisinde Kıbrısçık'a dönücek ona da kıyamam ..
Ya yeter ya bu ne acı yaa... Crying or Very sad Sad
Yasemin ile Ahmet'in cafelerde buluşmaları konuşmaları çok güzeldi.
hele - karıma kavuşucam sonunda demesi Ahmet'in ...of of içimi dağladı...
Teo ile Yasemin'in konuşmaları da güzeldi Teo ne kadar içten arkadaşını savundu sanki ona yapılmış bişey elinde olsa ağlıycaktı...
Gelelim Deniz,Işık,Harun ve Defne'ye
Işık o Harun'un arkadaşıyla bir aşk yaşayacak gibime geliyor kuzeni ve defne ne kadar karşı çıksada..
dün akşam çok üzüldüm yao bitiş nasıldı öyle bi yanda Ahmet,bi yanda Necdet yazık ya ikisini de ah Yasemin ah. ..
bakalım gelecek hafta neler izliyeceğiz bu gidişat ile gene duygu seli hatta frtanası yaşayacağız gibime geliyor ama hadi bakalım cuma günü görücez...
benden bu kadar ama bişey sormak istiyorum bileniniz var mı son bitimde çalan parça yeni mi sanki duymadım daha önce bilen varsa ekleyeebilir mi acaba afro afro
melekb
cansel kanseri
cansel kanseri
melekb

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 1:47 am

süperdi dün akşam... yasemin umarım vicdanına yenik düşüp necdetle kalmaz.... ahmeti ikici defa ortada bırakmaya hakkı yok bence...
ayrıca ahmet de üzülmeyi ve yalnız kalmayı en son hakeden kişi...
yasemin rüya ve necdetin yakın ilişkisi yüzünden ikilemde ama unutmamak lazım rüya hayatı boyunca sahte bir babayla yaşamamalı o baba her ne kadar iyi olsa da... çünkü ahmet de en az necdet kadar iyi bir baba olur ki rüyanın kızı olduğnu bilmeden çok sevmeye başladı... ahmet de rüyaya ve yasemine kavuşmayı hakediyor..
*zeynep*
cansel elçin delisi
cansel elçin delisi
*zeynep*

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 3:01 am

ayy ayy ayy ayy dün yine bitirdiler bizi allahım o ne sarılıştı öyle yasemin ehmetlerin adadaki avlerine gittiğinde o nasıl bi özlemdi öyle benim göslerim şuanda bile şiş yani o buluşmlalar ama bence ahmetimiz gene hüsrana uğricak zavallım
ayrıca necdete fazla acımıyorum yasemini kullandı yasemin onu kullandı denmez böyle bir şeyde ztn yasemini seviyordu ama ona söylemeyerek asıl necdet yasemini kullanmış oldu yani heleki o bitiş yüreğim cız etti dün izlerken
filmkolik.cansel
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
filmkolik.cansel

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 4:09 am

arkadaşlar çok üzülüyorum yaseminle ahmete.. yasemin necdetle rüyayı öle gördükten sonra ahmetle hayatta gitmez ofoff off lütfen artık kavuşsunlarr..
filmkolik.cansel
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
filmkolik.cansel

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 4:11 am

bnde necdete hiç acımıorum yaa kendini çok alıştırdıı rüyaya biliodu bigün ayrılcaklarını ..rüyaya nedemeli necdete beni bırakma dedi öffff.....
busraerdem
yeni geldim
yeni geldim
busraerdem

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 10:50 am

bence yasemin gitmiyicek ahmetle yaw üffff Sad Sad
fatoş
cansel elçin fanı
cansel elçin fanı
fatoş

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 4:14 pm

evet sana katılıyorum bencede gitmicek Crying or Very sad ama nejdetin bi gün bunun olucanı bilmesi gerekir sonuçta sahte bi evlilik elbette bi gün bitecek Rolling Eyes rüyaya bukadar bağlanması ve rüyayıda kendine bukadar bağlaması çok yanlış scratch off artık alamıyalım yaa No Sad
turunç
süper cansel
süper cansel
turunç

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimePaz Nis. 01, 2007 3:37 pm

fatoş ablanın verdiği ip uçlarından aklımda kalan aylayadan çok yasemine kızacaksınız demişti ki dediği gibi de oldu.açıkçası bu bölümde kah nejdet oldum kah ahmet oldum.ama yasemine çok kızdım Mad nejdet bu kadar iyiyken ve aşkını söylememişken ve ahmetin vesilesi ile kendine olan duyguları öğrenmesiyle yine konuşamadı nejdetle ve yasemin ne ahmeti ne de nejdeti hakediyor.her ikisi de böylesi muameleyi hiç hak etmiyorlar ve yasemin çok bencilce davranmakta ne yazık.yine ahmet yüreğimizde ki acıyı daha çok acı katacak.bu arada ışığın gazetecilik bölümünde okuyupta siyasi olarak sağ ve sol kavramlarını bilmemesi kadar bir yanlışlık olamaz.gazetecilerin her türlü kavram ve olgudan haberi vardır ışığı bu kadar pasif bir karekter olarak göstermeleri çok anlamsız geldi bana bu hafta ki bölümü sabırsızca beklemekteyim.
busraerdem
yeni geldim
yeni geldim
busraerdem

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimePtsi Nis. 02, 2007 3:48 am

fatıoş abla sana kesinlikle katılıyorum bide zaten başında ayrılıcaz die sözleşmişlerdi demişlerdiki bi kaç ay sonrada anlaşamadık ayrılıcaz derdik(ailelerimize )ama aradan 4 yıl geçti ne bçim iş..........
*zeynep*
cansel elçin delisi
cansel elçin delisi
*zeynep*

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 3:04 am

evettt dünkü bölüm gerçketen muhteşemdi herzamanki gibi çok gsldi
ahmetim hastalandı ztn orada koptum ben kesin göz pınarlarım kurudu Crying or Very sad
Allahım o nasıl hastalarla ilgilenmekti glip öyle bi kaymakam benle ilgilense ben hemen ayağa dikilirdim kesin Very Happy
bu arada aylaya aşık olcak galiba ya hastalarla ilgilenirken nasıl baktığını gördünüz inş. silent
sonunda nasıl yasemin gitti ahmetin yanına ama ben yasemine çok kızıyorum kadına bak bide nectede kavaltı hazırlıyor ya gitmek yerine off offff Neutral
dizimize yeni giren kadın çok hoş ya bide pastaları denio deniyo hepsine bi kulp buluyo necdet galiba ilerki zamnlarda ona aşık olcak cyclops
ya teo ah teo ahh sana ne demeli bilemiyorum yaaa necdeti asıl fiştekleyen bence herzamn teo olcak bunuda ilerki bölümlerde görcez gibime geliyor neyse;
sonu müthişti ahmetin şuuru kapalıyken nasıl açıldı yasemin gelince imş. iyileşir yaa Sad
canselaskım
yeni geldim
yeni geldim
canselaskım

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 3:48 am

ya dün akşamkib ölüm çok güzeldi ama ahmet çok hastaydı. iyiki yasemin geldi. rüya dün çok tatlıydı bayıldım. o pastahanedeki müşteriye sinir oldum çok gıcık bişey. birde farkettiyseniz çıkarken necdete bi baktı. bence ilerde bu kadın necdete aşık olcak sanırım necdet te ona. inşallah öyle olur o zaman yaseminde boşanıp ahmete gider. umarım bu ayla ile ahmet evlenmeden önce olur.
umarım ışık yaşara aşık olmaz o da harun u sever.
deniz ile defne nin aşkı yavaş yavaş başladı. deniz çok tatlı ve komikti. Very Happy
rüyanın babasına yumurtayı yaptığını sölediği sahne çok güzeldi. ama yasemine çok kızdım ahmet çok bekledi gelcekler diye bileti attı sonra onlar gelmeyince yazık ahmete yaa. ahmet hastalarla çok iyi ilgilendi. ama sonra o da oldu şimdi ayla onu iyileştircek öyle evlencekler sanırım. offf evlenmesinler yaa. bence hiç yakışmıyorlar. aylayı hiç sevmiyorum zaten. teo sana da aferin yani necdete ankaraya git dedi şimdi o da gidince yasemini göremiycek herşey karışcak. neyse ben çok uzun yazdım yeter artık.. Very Happy
god is love
SÜPER MOD
SÜPER MOD
god is love

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 3:58 am

yine yaktı kavurdu ortalığı ya Sad
ahmet keşke bilinci açık olsaydı acaba yaseminin geldiğini farketti mi?
yoksa o bir rüya mı sandı
bu olaydan sonra ahmet aylayla evlenir demedi demeyin Sad
*zeynep*
cansel elçin delisi
cansel elçin delisi
*zeynep*

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 4:06 am

evet ya hülyacım bende ondan korkuyorum ztn
akın
yeni geldim
yeni geldim
akın

MesajKonu: Geri: hatırla sevgili yorumları =)   hatırla sevgili yorumları =) Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 6:00 am

harika ötesi bir bölüm daha izledik dün akşam müthişti
senaristler ayla ile ahmeti birleştirmek için gerçekten çok çaba harcamışlar ve karşılığınıda alacaz gibime geliyor
ahmet-ayla evliliği yakın gibi gözüküyor
ahmet yaseminin rüya olduğunu düşünecek çünkü bilinci kapalı gibiydi

hatırla sevgili yorumları =)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-