Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

kendi biyografiniz

+16
cansel_forbidden
gokcenelcinn
akın
handiş
nedense
esra086
denizzz
yaprak-cansel
patoş
god is love
burcu_cnsl_
§ibelo
melekb
nayla
muj
BU-CA
20 posters
YazarMesaj
BU-CA
Admin
Admin
BU-CA

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 8:57 am

6 temmuz 1993 te izmir/gültepede doğdum...7 yıl boyunca doğduğum evde yaşadım...evimiz okula uzak olduğu için okula daha yakın olan bir eve taşındık..taşındığımız ev çamdibindeydi...3.sınıfı kadar orada yaşadık..sonra tekrar gültepeye döndük ama bu sefer okula daha yakın bi yerdeydik...4. sınıfa kadarda ordaydık..sonra çiğli/evka-5'e geldik..gülen kora i.ö.o uda okumaya başladım.5.sınıfın sonuna kadar ordaydım.şimdiki evimize daha yakın olması için yeni açılan bir okula kayıt oldum...orta sona(yani bugüne)kadar hala orada okuyorum...

ya siz?
http://hatirlasevgili.jconserv.net
muj
SÜPER MOD
SÜPER MOD
muj

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 9:03 am

1989 12 ocak doğumluyum ankarada doğdum .. ankarada şuan konutkentte oturuyorum ve lise sondayım öss ye hazırlanıyor gibiyim teknik lisede okuduğum için direkt geiş hakkım var ordan şanslıyı ve ybancı dilim japonca..eğer japonca yardım almak isteyen varsa elimden geldiğince yardm ederimm farao ha bu ifadeyi görünce aklıma geldide mısır'ılara bayılıyordum..3-4 yıl öncesine kadar anne tarafından mısır göçmeni olduğumuzu öğrendim
nayla
cansel elçin fanı
cansel elçin fanı
nayla

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 9:16 am

26 kasım 1992 ankara doğumluyum.ankarada yıldızda oturuyorum.ayrancı lisesi lise 1. sınıftayım.kimya,fizik ve matematik gibi derslerden nefret ediyorum Evil or Very Mad kitap okumayı ve müzik dinlemeyi çok severim.
melekb
cansel kanseri
cansel kanseri
melekb

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 1:57 pm

04.04.1991 de istanbul da doğdum...balıkesirliyim ama yunan kanı taşıyorum...şu anda sakıp sabancı anadolu lisesi 4 yıllık bölümde lise 2. sınıftayım... fm alanını seçtim. ok çeşitli sporlar yaptım ve müzik aletleri çaldım.hayatta kötü olmayan herşeyin denenmesi gerektiğini düşünüyorum.. aşırı milliyetçiyim ve romantik bir yapım var... biyografiden tanıtıma dönüştü ama neyse... Very Happy
§ibelo
cansel kanseri
cansel kanseri
§ibelo

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 6:02 am

ben Sibel, 16.09.1985 Almanya dogumluyum. Hic basimdan tasinmak gecmedi insallah ilerde Istanbula tasinma mevzusu olur Laughing

10. sinif dan sonra meslek lisesini okudum 2 sene sonra üniversiteye degilde yüksek okula gidebilcegim icin 3 sene daha okudum düz lisede... vee bu sene insallah son olacak ve üniversiteye baslayacagim yazdan sonra... cheers

en cok ana okulu zamananimi özlüyorum ve en cok sevdigim yer di... bu kadar okuduguma bakmayin... okulu hic sevmem hele ders calismaktan nefret ederim...

bir gün tüm dünyayi gezmek isterim helede avrupa disinda tüm ülkeleri... Afrika, Cin, Arap Ülkeleri, Japonya (Müjde ile tercümanim olcak Laughing ) v.s....
burcu_cnsl_
cansel elçin fanı
cansel elçin fanı
burcu_cnsl_

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 2:39 pm

29.08.1987 istanbul doğumluyum..aslen istanbulluyuz..avrupa yakasında oturuyorum..şu anda marmara üniversitesi tekstil bölümü 2. sınıfta okuyorum..cansel elçin hayranıyım...diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerimm... Smile Smile
god is love
SÜPER MOD
SÜPER MOD
god is love

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 11:50 am

burcum ablam nerede..oturuyonn...
bende avrupa yakası...
cansel hayranı...
gerisi bende kalsınnn....
http://canselchin-berensaat.editboard.com
burcu_cnsl_
cansel elçin fanı
cansel elçin fanı
burcu_cnsl_

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 1:57 pm

god is love demiş ki:
burcum ablam nerede..oturuyonn...
bende avrupa yakası...
cansel hayranı...
gerisi bende kalsınnn....
avrupa yakasında beyoğlu semtinde oturuyorum canımm... Surprised
patoş
cansel elçin fan club hastası
patoş

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 3:03 pm

doğdum 18 oldum yıllar geçiyo yazılcak pek bişey yaşamadan
önemli biri olduğumu hissettiğimde bişeyler yazarım herhalde
yaprak-cansel
cansel kanseri
cansel kanseri
yaprak-cansel

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 2:58 am

1 ağustos 1988 doğumluyum

En son tarafından Paz Mart 25, 2007 1:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
denizzz
cansel için öldüm
cansel için öldüm
denizzz

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 4:26 am

merhabalar ben deniz 01.17.1986 doğumluyum .. bi lojistik firmasında çalışmaktayım... işe gelişte fan sitesini açıyordum giderken kapıyordum alışkanlık yapmıştı o yüzden çok mutluyum sevgili arkadaşlarım yine hepbirlikteyiz....İstanbulluyum avrupa yakasında ikamet etmekteyim.
amatör resim çalışmalarım var seviyorum resim yapmayı boylarla oynamayı aklıma başka bişey gelmiyor birden yarışmacı arkdaşlara başarılar diyesim geldi... Laughing Laughing Arkadaşlar burada iyi vakit geçireceğimizden eminim sitemiz hayırlı olsun Laughing
esra086
en iyi üye
en iyi üye
esra086

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 4:41 am

Merhaba arkadaşlar adım esra 01.01.1986 Adana doğumluyum ve Adana'da yaşıyorum Wink
nedense
yeni geldim
yeni geldim
nedense

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 4:58 am

12 Şubat 1983 Bursa doğumluyum,ismim Zübeyde, sanıyorum ki sitenin en büyüğü benim Very Happy
Güzel bir çocukluk döneminden sonra başarılı bir öğrencilik hayatı yaşadım. Şu an hem çalışıyor hemde AÖF de okuyorum (hala). Sinema ve rap müzik vazgeçilmezlerimdendir. Fırsat buldukça film izler uyumadığım heran da müzik dinlerim (özellikle de Sagopa Kajmer)

En son tarafından C.tesi Mart 24, 2007 5:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
handiş
yeni geldim
yeni geldim

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 5:04 am

selam el-çinliler..

ben hande..25 temmuz 1987 adana doğumluyum..adanada okuyorum..adanada yaşıyorum..muhtemelende tüm hayatımı adanada sürdürücem Very Happy çukurova üniversitesi sınıf öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim..kitap okumaya bayılırım..yakında kütüphaneci beni kovacak zaten Laughing dans etmek en çok sevdiğim şeylerden biridir..

En son tarafından C.tesi Mart 24, 2007 10:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
akın
yeni geldim
yeni geldim
akın

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 9:37 am

01 şubat 1990 mersin doğumluyum halen mersinde yaşamaktayım huzurlu ve mutlu bir ailem var
ismim akın şu anda lise son okumaktayım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim iyi günler
gokcenelcinn
cansel elçin fanatiği
cansel elçin fanatiği
gokcenelcinn

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 3:25 pm

bende gökçen 1993 doğumluyum ve şuan yozgattayım burdan önce tunceli burdur ve erzincandada yaşadım ama aslında babam hataylı annem erzurumlu ama ben kendimi hataylı hissediyorum fen lisesini kazanmaya uğraşıyorum metalciyim korn evanescence ve slipknot türk olarakta zakkum duman çilekeş ve şebnem ferah dinliyorum müzik ve cansel vazgeçilmezlerimden
melekb
cansel kanseri
cansel kanseri
melekb

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 12:47 pm

ben melek nisan 4 istanbul doğumluyum 17 yaşındayım... genelde slow müzikler yada hafif batı müziği dinlerim... ama rock da vazgeçilmezim... aşırı milliyetçiyim romantik bir mizacım var... moleküler biyoloji ve genetik okumak istiyorum... müzikle ve sanatın her dalıyla çok yakından ilgileniyorum.. üni. ile birlikte sanat merkezine de gideceğim
cansel_forbidden
cansel_forbidden

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 2:00 pm

ben Duru...yok en yasliniz benim herhalde...1975 ingiltere dogumluyum...londrada yasiyorum...lise mevzunuyum...ve turk milletimizin tabiriyle ev kiziyim...yada kart bir ev kizi;) Wink Wink ailemle yasiyorum...diyabet hastasiyim...iki kiz kardesim daha var uc kiz kardesiz yani...insallah en kisa zamanda vatanimiza (bursaya) donmek istiyoruz...I love you I love you bekarim...cheers ve bundan mutluluk duyuyorum...hic mutlu evlilik duymadimda...sadece dizilerde:!: Exclamation bazen kitap okurum..pc de oyun oynamayi severim...ve taki yaparim ve ayricada satarim...bu kadaaaaarr:!: Exclamation Exclamation
flower
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 5:41 am

Merhaba ben Zeynep lise mezunuyum 1985 dogumluyum a.ö.f de okumaya çakışıyorum nakış, dikiş ,mefruşat kurslarına gidiyorum...İstanbulda yaşıyorum ... Haziranda hepinizi FESHANE sergisine bekliyorum...Sevgiler... Very Happy
aeysae
cansel elçin fanı
cansel elçin fanı
aeysae

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 8:33 am

bende ayse Wink 18 yasındayım.istanbul sarıyer de oturuyorum. şimdilik d&r da çalışıyorum.ve leventte çalışıyorum yani canselin oturdugu yere çok yakınım ama tabi onun leventin neresinde oturdugunu bilmiyorum.canselin takılmayı sevdigi yerlere bende çok takılıyorum Very Happy mesela levennte köfteci ramiz ve taksim de ki zencefil cafe.kanyon da sinema.bir sürü arkadasım onu kanyonda görmüş hatta abim konusmuş bile ama ben cok sanssızım hiç sansa karşılasmadım fatoş abla saolsun onun sayesine gittim ve adada gördüm onu.hıım bide galada Very Happy saatlerce beklemiştim de...lise den gecen sene mezun oldum şimdilik çalışıyorum ama yakında cıkcam çünkü üniversite okuycam.insallah kazanırsam sinema tv.en çok istedigim sey bir film yönetmek ve sokak çocukları için birşeyler yapabilmek..
turunç
süper cansel
süper cansel
turunç

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimePtsi Nis. 02, 2007 7:24 am

merhaba ben esma 19.04.1983 de istanbulun bana kollarını açıp beni de bağrına basmış.küçükçekmece de oturmaktayım.efenim kendi meziyetlerim herkez gibi kitap okurum müzik dinlerim şebnem ferahı beğeniyle dinlemekteyim.cansel beyi beğeniyle takip etmekte ve izlemekteyim.
Pınar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
Pınar

kendi biyografiniz Empty
MesajKonu: Geri: kendi biyografiniz   kendi biyografiniz Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2007 9:52 am

[b] seLam ben pınar! 6 Nisan 1991 ALmanya doğumLuyumm...! 7 yaşındaa Türkiyeye döndüm... şu an da Yalovada yaşıooruum! Hayatımın büük 1 böLümünü basketrboLLa ilgiLenerek geçiriorumm...

kendi biyografiniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kendi resminiz