Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

cansel elçin fan club

3 posters
YazarMesaj
BU-CA
Admin
Admin
BU-CA

cansel elçin fan club Empty
MesajKonu: cansel elçin fan club   cansel elçin fan club Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 2:35 pm

bilindiği gibi cansel elçin fan clubtan çok üzgün bir şekilde ayrılmıştık...ama sonra bu sitemizi açtık...sitemizde ünlüler,diziler yer alıyor...adminlerle kararımızı verdik ve bu sitemizi sadece cansel için kurmuştuk ölede gidecek....

saygılar...
admin
http://hatirlasevgili.jconserv.net
karsuyu
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
karsuyu

MesajKonu: Geri: cansel elçin fan club   cansel elçin fan club Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 6:03 am

slm ben önceki Cansel Elçin fan club'a üyeydim buradan beklentim bizim yazdıklarımıza sevgili Canse lElçin'in cevap vermesini istiyorum.Bana cevap verirseniz sevinirim[i]
tgcnsl
Admin
Admin
tgcnsl

MesajKonu: ...   cansel elçin fan club Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 6:10 am

canım(karsuyu)burası resmi site degil o yüzden Cansel Elçinin cevap vermesi olanaksız. Wink
karsuyu
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
karsuyu

MesajKonu: Geri: cansel elçin fan club   cansel elçin fan club Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 3:18 am

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim peki ozaman biz ona nasıl ulaşacağız bunu biliyormusunuz bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim çünkü cansel elçinin resmi sitesi kapalı sevgilerimle

cansel elçin fan club
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-