Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

sitemizi beğendiniz mi?

+15
slyn
patoş
yaprak-cansel
nedense
esra086
denizzz
pertevniyal
sez
god is love
cansel_forbidden
melekb
muj
§ibelo
şimal57
BU-CA
19 posters

siteyi beğendiniz mi?
1)evet beğendim..
sitemizi beğendiniz mi? Vote_lcap80%sitemizi beğendiniz mi? Vote_rcap
 80% [ 36 ]
2)beğendim diyelim
sitemizi beğendiniz mi? Vote_lcap18%sitemizi beğendiniz mi? Vote_rcap
 18% [ 8 ]
3)yok ya iğrenç
sitemizi beğendiniz mi? Vote_lcap2%sitemizi beğendiniz mi? Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Toplam Oylar : 45

YazarMesaj
BU-CA
Admin
Admin
BU-CA

sitemizi beğendiniz mi? Empty
MesajKonu: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 9:29 am

sitemizi beğendiniz mi? bir isteğiniz varsa buraya yazın daima saygı duyulup gereği yapılacaktır...

En son tarafından C.tesi Mart 17, 2007 8:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://hatirlasevgili.jconserv.net
şimal57
yeni geldim
yeni geldim
şimal57

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeCuma Mart 16, 2007 9:40 am

gerçekten çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
§ibelo
cansel kanseri
cansel kanseri
§ibelo

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 8:18 am

cok güzel bir site en cokda yeni msj var veya yok taki resimler Laughing baslik resimleri harika ... tüm emegi gecenlere tesekkürlerr
muj
SÜPER MOD
SÜPER MOD
muj

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 8:26 am

çok şeker bir site olmuş...elinize sağlıkk
melekb
cansel kanseri
cansel kanseri
melekb

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Mart 20, 2007 1:32 pm

beğenmezmiyim çok şirin bir site olmuş... ellerinize sağlık
cansel_forbidden
cansel elçin fan club hastası
cansel_forbidden

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeÇarş. Mart 21, 2007 3:58 pm

evet canim ...sagolasin... site guzel olmus...ellerin dert gormesin...bizleri sevindirdin Allahu Tealada seni sevindirsin canim...insallah yine hepimiz bir araya gelip toplaniriz..cogunun haberi yok banada kardesim solemese haberim olmazdi.. neyse sukur kavusturana....Very Happy [/size]
god is love
SÜPER MOD
SÜPER MOD
god is love

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimePerş. Mart 22, 2007 12:44 pm

çoooookkk beğendimmm cnm benm harika.....
http://canselchin-berensaat.editboard.com
sez
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeCuma Mart 23, 2007 12:57 am

arkadaslar elinize saglik aslina bakarsaniz sitenizden haberim yoktu zira yatak dosek hastalanmistim tam da Cansel Elçin Resmi Fan Club'ın kapanmasından sonraya denk geldi demek ki son direncim de kaybolmuş onun kapanmasıyla belkide sadece tesadüf asla bilemeyeceğim sanırım. Ama bildiğim bişey varsa sizi googleda Cansel Elçinle ilgili araştırma yaparken buldum canım Fatoş Ablamın El-çinlileriniSmile ilk sayfadaki gerçek Cansel Elçin Fan clubı geri istiyoruz yazısını görünce içim bir fena oldu dedim bizim kızların kesin parmağı var bu işte ve üye oldum ancak üye olduktan sonra o mesajı göremedim yazık ki keşke bannera iliştirseydiniz. Gerçi banner arıyormuşunuz yollarım size bir tane yapıp artık yinede çok üzgünüm ama Eski sitemde eski sitem Fatoş ablamdfa Fatoş ablam diyorum Sevgili El-çinliler sizi selamlıyorum başarılarınızın devamını dilerim.
sevgiler...
kalbinin bir yarısnın kepengleri inmiş Seza Ablanız
pertevniyal
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 3:56 am

herkesin emeğine sağlık, içimden geçenleri paylaşmazsam rahat edemeyeceğim ,sezuşumun yazısını gördüm ve benimde sizlere söylemek istediğim şeyler olduğunu hissettim...

ooooooooooy oy nasıl anlatsam ne yapsam bilemiyorum öyle üzgünüm ki biz yine burada olacağız birşeyler paylaşacağız ama inanın ilk gözağrımız hep özel ve güzel şeylerle hafızamızda kalacak.Belkide internette kaydolup sıcak dostlukları paylaşmaya başladığım ilk yerdi Cansel Elçin Fan Club...Fatoş ablamızın sitesi öyle bir yerdi.O öncüsüydü her şeyin ,rehberimizdi Cansel Elçin sevgisini perçinlememize katkıda bulunan .Şimdi buradayız ve devam ediyoruz ,ellerinize sağlık arkadaşlar,izinden gittiğiniz için rehberin, hala saygıyla anıp geri istediğiniz için sitemizi...unutamayız değil mi ilkleri o hep gönlümüzün başköşesinde kalacak ,yüreğimiz hep burkulacak sitemizi andıkça ...ama hep en mükemmel olarak kalacak hafızalarda...neyse çok doluyum ...sıkmayayayım sizi ...sevgiler ....ve sımsıkı yine ellerinizi kenetlediğiniz için bu sitede teşekkürler ...sanırım Cansel Elçin fanı olmak böyle birşey kopulmuyor sahip olunan şeylerden...
denizzz
cansel için öldüm
cansel için öldüm
denizzz

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 4:14 am

emeği geçen herkese çok ama çok teşeküürler
Cansel hayranı olan bir sürü insan yeniden bir arada olabilmek için burada buluştu ...Çok sevindim öğrenince zaten yabancı yok galiba herkescikler aynı cheers

hepinizi çok seviyorum hayırlı olsun sitemiz bol bol neşeli sohbetler hepimize Laughing
esra086
en iyi üye
en iyi üye
esra086

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 4:32 am

site çok güzel olmuş emeği geçen arkadaşlarımıza çok teşekkürler Wink
nedense
yeni geldim
yeni geldim
nedense

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 7:57 am

Bazı mesajları okudumda duygulanmamak işten değil.İlk sitemiz hepimizin kalbinde bir yerleri acıttı kapanırken,keşke böyle olmasaydı,keşke hepimiz orada olsaydık yine,keşke sohbetlerimize birden Cansel Elçin katılsaydı...

El-çinliler olarak şimdi burada birleştik,ilk gözağrımız kapansada bizim kardeşliğimiz burada da devam ediyor.Emeği olan herkesin yüreğine sağlık...

Hepimizin kalbi biraz buruk ama en azından bu site iyi gelicek bize...

Zübeyde
yaprak-cansel
cansel kanseri
cansel kanseri
yaprak-cansel

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimePaz Mart 25, 2007 7:59 am

çok güzel olmuş ellerinize sğlık
patoş
patoş

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimePaz Mart 25, 2007 12:26 pm

ee tabi güzel kötü olsa bu kadar değerli dakikalarımızı burda harcamazdık değil mi
slyn
yeni geldim
yeni geldim

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimePtsi Mart 26, 2007 7:01 am

bende begendim... Smile
http://www.doktorlarsevenleri.nice-forums.net
ilkAngel
yeni geldim
yeni geldim
ilkAngel

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Mart 27, 2007 7:13 am

bende çok beğendimmmm cheers çokkkk güsel olmuş
yaşasın cansel lol! eheeauaeee
emeği geçenlerin eline sağlık Very Happy
Selvi
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
Selvi

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 7:39 am

çok beğendim daha yeni olduğum halde bu siteye hemen alıştım. zaten cansel hayranı olduğum oyunculardan biri olduğundan kötü bile olsa siteye girerdim ama gerçekten çok güzel Laughing
canselaskım
yeni geldim
yeni geldim
canselaskım

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 12:16 am

çoook beğendim çok güzel Very Happy
Pınar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
Pınar

MesajKonu: Geri: sitemizi beğendiniz mi?   sitemizi beğendiniz mi? Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 3:51 pm

siteyii beğenmek mi bencee harikaa..! eee ne de oLsa söz konusu olan canseeLL! cheers

sitemizi beğendiniz mi?
1 sayfadaki 1 sayfası