Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

istek yorum ve önerileriniz

+6
god is love
çaklıt
§ibelo
melekb
turunç
sailorGENCER
10 posters
YazarMesaj
sailorGENCER
Admin
Admin
sailorGENCER

istek yorum ve önerileriniz Empty
MesajKonu: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 1:05 am

arkadaşlar sitemizle ilgili tüm istek ve görüşlerinizi bu başlıkta veya biz adminleri ö.m atarak sorabilirsiniz
turunç
süper cansel
süper cansel
turunç

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimePerş. Mart 29, 2007 7:49 am

merhabalar sevgili admin arkadaşlarım sizden bir isteğim olacak oyun bölümüne türkçe bilmediğimiz kelimelerin anlamını öğrenmemiz için bir başlık açabilirmisiniz?muazzam hodkam gibi...
sailorGENCER
Admin
Admin
sailorGENCER

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 12:44 pm

turunç demiş ki:
merhabalar sevgili admin arkadaşlarım sizden bir isteğim olacak oyun bölümüne türkçe bilmediğimiz kelimelerin anlamını öğrenmemiz için bir başlık açabilirmisiniz?muazzam hodkam gibi...
yorumun için teşekkürler isteğin adminlerimiz tarafından ilgileneceklerdir teşekkürler

gencer
melekb
cansel kanseri
cansel kanseri
melekb

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 1:00 pm

yanlışlıkla açtığım başlığı silin lütfennn Very Happy Very Happy özür dilerim
§ibelo
cansel kanseri
cansel kanseri
§ibelo

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimePaz Nis. 01, 2007 8:48 am

18.bölümün 6.kismindaki Ahmet ve Yaseminin adadaki telefon görüsmelerindeki müzik varmi acaba ... ya bulan olursa eklerse cok sevinirim umarim yanlis bir yere yazmamisimdir ...
çaklıt
cansel elçin delisi
cansel elçin delisi
çaklıt

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2007 6:49 am

site adminlerine bir önerim var bence sitenin rengini bordo veya mavi yapın yani tasarımcı ablamız seza öyle olursa daha iyi olacağını düşünüyor bende katılıyorum.seza ablamın deyimiyle abinin karizma çizilmiş Laughing Laughing bu pembe olmamış ya siz halledersizin adminlerim.hade bakalım kolay gelsin size Laughing
sailorGENCER
Admin
Admin
sailorGENCER

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2007 10:00 am

çaklıt demiş ki:
site adminlerine bir önerim var bence sitenin rengini bordo veya mavi yapın yani tasarımcı ablamız seza öyle olursa daha iyi olacağını düşünüyor bende katılıyorum.seza ablamın deyimiyle abinin karizma çizilmiş Laughing Laughing bu pembe olmamış ya siz halledersizin adminlerim.hade bakalım kolay gelsin size Laughing
sevgili pınar isteğiniz dikkate alın mış en kısa zamanda adminlerimiz bu konuda ilgilenicekler

yorumun için sağol

site yönetimi

gencer
god is love
SÜPER MOD
SÜPER MOD
god is love

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimeCuma Nis. 06, 2007 12:46 pm

ben bi teşekür edicem....
banner çok güzel olmuş....
bence siteyi zenginleştirmek için bişey ler yapılabilir...
düşünüyorum aklıma gelince söylerim ..
http://canselchin-berensaat.editboard.com
ALTINKIZ
yeni geldim
yeni geldim
ALTINKIZ

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 9:55 am

benim isteklerim bitmez

-forumda bulunduğumuz süre içinde yazılan mesaj sayısını ve artışını görelim

-bulunduğumuz başlıktan veya konudan neyse işte anasayfaya yada ana başlığa dönebilelim

-bi forum saati olsa Very Happy

-bide bi köşede kendimizi görebilsek avatar ve diğer ayarların yapıldığı Razz

şimdilik bu kadar afro

teşekkürederim ilginize
BU-CA
Admin
Admin
BU-CA

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 10:08 am

bu yazdıkların malesef bu sitede yok ama ne yazdıklarının hepsi yeni sitemizde mevcuttur...
http://hatirlasevgili.jconserv.net
ALTINKIZ
yeni geldim
yeni geldim
ALTINKIZ

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimeÇarş. Nis. 11, 2007 11:44 pm

yeni site mi
sizde kaç tane var bundan
benim üye olduğum üçüncü forum
koloksiyon mu yapıyonuz afro
nasıl yetişiyonuz hepsine
hem benim niye ondan haberim yok
nezamandır
mevcut

bak ben şimdiden yoruldum lol!

teşekkür ederim buarada cevap verdiğin için afro
BU-CA
Admin
Admin
BU-CA

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimePerş. Nis. 12, 2007 10:05 am

yeni site açılış yerinde var burası kapanacak o yüzden yenisini açtık orası daa ii
http://hatirlasevgili.jconserv.net
paye403
engellenmiştir....
engellenmiştir....

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 8:04 am

merhaba ben travian adında bir oyun oynuyorum. bir birlik açtım o oyunda ve ona forum hazırladım.

editboard sitesinden ayarladım forumu.

bu forumda hani rütbelendirme varya.
onu yapmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum.
lütfen enkısa zamanda yardım edin.
çaklıt
cansel elçin delisi
cansel elçin delisi
çaklıt

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 11:37 am

sevgili gencer abi sanırım buradaki sorunları sen okuyup hallediyorsun dikkate aldığınız için sana ve diğer adminlere teşekkürler Very Happy
karsuyu
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
karsuyu

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 6:24 am

VAKİT BULDUKÇA BURAYI TAKİP EDİYORUM BEN CANSEL ELÇİN HAYRANIYIM ÜYE OLDUĞUM HERYERE NOT BIRAKIYORUM LÜTFEN CANSEL ELÇİN CEVAP YAZSIN YOKSA BİZ KENDİ KENDİMİZE KONUŞUYORUZ BİZİ OKUDUĞUNU NASIL ANLAYACAĞIZ BENİM TEK İSTEĞİM BU SEVGİLER
çaklıt
cansel elçin delisi
cansel elçin delisi
çaklıt

MesajKonu: Geri: istek yorum ve önerileriniz   istek yorum ve önerileriniz Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 1:53 pm

karsuyu demiş ki:
VAKİT BULDUKÇA BURAYI TAKİP EDİYORUM BEN CANSEL ELÇİN HAYRANIYIM ÜYE OLDUĞUM HERYERE NOT BIRAKIYORUM LÜTFEN CANSEL ELÇİN CEVAP YAZSIN YOKSA BİZ KENDİ KENDİMİZE KONUŞUYORUZ BİZİ OKUDUĞUNU NASIL ANLAYACAĞIZ BENİM TEK İSTEĞİM BU SEVGİLER
arkadaşım hoşgeldin öncelikle ama burası resmi site değil bu yüzden cansel elçinin buraya gelme olasılığı yok.biz burada cansel sevenleri buluşturduk.aslında cansel elçinin resmi sitesi vardı ama bazı sorunlar yüzünden kapatıldı.ama cansele www.cansel-elcin.com adresinden email atarak ulşabilir ve onunla ilgili bazı bilgileri alabilirsin
teşekkürler
pınar...

istek yorum ve önerileriniz
1 sayfadaki 1 sayfası