Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

cansu için el ele

YazarMesaj
BU-CA
Admin
Admin
BU-CA

cansu için el ele Empty
MesajKonu: cansu için el ele   cansu için el ele Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 1:18 pm

CANSU HÜR İÇİN HAYDİ EL ELE
YAŞAMIN KIYISINDA BUĞULU GÖZLER, YÜREĞİNDE KOCAMAN SEVGİ TANECİKLERİ,
HAYATA TUTUNABİLMEK İÇİN, UMUT BEKLEYEN MİNİCİK BİR BEDEN...

Artvin'in Arhavi İlçesi'nde, Arhavi Ertuğrul Kurdoğlu Yatılı Bölge Okulu Orta öğretim ikinci sınıf öğrencisi lösemili 12 yaşındaki Cansu Hür için Fa Ajans Organizasyon Nazım UZUN ve Grup DÜŞEŞ’in “Cansu İçin Hadi El Ele” adı altında bir yardım kampanyası başlattı
İki kız çocuğundan büyüğü olan, Arhavi de Ertuğrul Kurdoğlu Yatılı Bölge Okulu Orta öğretim ikinci sınıf öğrencisi Cansu'nun lösemi olduğunu, yaklaşık 4 ay önce öğrendiklerini belirten babası Yener Hür, "Kızımın tedavisi
Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi'nde devam ediyor. Tedavi 2.5-3 yıl sürecek. Kızımın tedavisi için büyük bir meblağ gerekiyor. Ben inşaat işçisiyim. Bu parayı bulmam mümkün değil.Ve eşimin de rahatsız olması beni büyük bir çıkmaza sürükledi ve şu anda kızımın rahatsızlığı nedeniyle çalışamaz bir durumdayım . Kızımın kurtulabilmesi için paraya ihtiyacım var, insanların bu tür konulara duyarlı olacağı kanısındayım”, Arhavi'nin küçük bir ilçe olduğunu söyleyen Yener Hür, "Bir ilçeden bu kadar para toplamak mümkün değil. İyiliksever insanların bize yardımını bekliyoruz. Cansu'yu birlikte hayata döndürelim" dedi. Cansu için bankalarda hesap açıldı. Bu arada konsere, kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden Karadenizli sanatçı Kazım Koyuncu'nun babası Cavit Koyuncu ve ablası Canan ERDEM’de büyük destek verdi. Cavit Koyuncu, "Benim de canımın bir parçası gitti. Üzüntüm bitmiyor. Gencecik canlarımızı toprağa vermeyelim. Elele verip, yüreklerimizin onun için attığını Cansu'ya hissettirelim ve Cansumuzu yaşatalım. Bu ülkede kalpleri iyiliklere dolu yüzlerce, binlerce insan olduğuna inanıyorum" diye konuştu.

Cansu ya can suyu olabilmek adına daha geniş kitlelere ulaşabilmek için kampanyaya destek veren karadeniz sitelerinin öncülüğünde İstanbul Kadıköy CAFERAĞA SPOR Salonun da bir çok sanatçının katılımıyla
08 NİSAN 2007 de bir konser organizasyonu gerçekleştirilecek. Organizasyonun geliri tamamen cansu hür kardeşimizin tedavisine aktarılacak...geceye katılan sanatçılar eserlerini cansu ya can suyu olabilmek için söyleyecek...

gerçekleştirilecek bu önemli etkinlikte tüm Karadeniz sivil toplum kuruluşları ve oluşumları ile birlikte tek yürek olarak cansu kardeşimize cansuyu olmak isteriz.

YARDIMLARINIZ İÇİN

Cansu HÜR
Arhavi Ziraat bankası Şubesi
Hesap No: 47544057-5002

Sizde desteğinizi eksik etmeyin!

ARHAVİ Kaymakamlığından izin alınmıştır, bilgi için: (466) 312 29 45

konser 8 nisan günü saat 18:00 - 23:00 da düzenlenecektir.
konsere katılan sanatçı dostlarımız Bayar Şahin, Gökhan Birben, İlkay Akkaya, Kemal Sahir Gürel ve Grup Nena'dır.
http://hatirlasevgili.jconserv.net

cansu için el ele
1 sayfadaki 1 sayfası