Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tanışma yerimiz

+33
lynn_
yağmur yürekli
paye403
fatoş
busraerdem
asilem-ewrem
Selvi
cansel_forbidden
turunç
ilkAngel
gokcenelcinn
nursel35
nedense
Gülcan
aeysae
CnsL_CnsL
mavisu_deniz
zehra_
*zeynep*
cynsgl
patoş
god is love
melekb
muj
nayla
foglia
şimal57
ALTINKIZ
§ibelo
schizopren
çaklıt
tgcnsl
BU-CA
37 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ilkAngel
yeni geldim
yeni geldim
ilkAngel

tanışma yerimiz - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2007 2:41 pm

santa slmmm ben ilknur alien
18 yaşındaym ankara da oturuom
cansel i çok sevommm cat
turunç
süper cansel
süper cansel
turunç

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 8:40 am

merhabalar cansel elçin ailesi üyeleri ben esma diğer sitede ki adım mudhikeydi bilenler bilir şimdi turunç oldu Very Happy
melekb
cansel kanseri
cansel kanseri
melekb

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2007 12:44 pm

ben melek 17 yaşındayım kapanan forumdan buraya aktardım kendimi Very Happy kocamaaan bir cansel aşığıyım... bir d çok büyük bir milliyetçiyim....
cansel_forbidden
cansel elçin fan club hastası
cansel elçin fan club hastası
cansel_forbidden

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 30, 2007 5:51 am

adadan selaaaamm....ben duru ablaniz:heart: evet en yasliniz benim 31 bucuk yasindayim temmuzda 32 olcam kismetse:no: No No londrada yasiyorum...cunki burda dogup buyudum..ailemle yasiyorum...beyaz atli prensinimi bekliyon diiceksiniz..oooo cok gectide ben yakaliyamadim...simdi cok beklersin Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy neden diye sorun...Question Question Question cunki ben cansel prensi bekliyorum...valla artik gelcekse gelsin...cunki beni artik trenler almiicak:P Razz Razz Razz hele 35 den sonra zor:monkey: monkey monkey monkey (cansel... burasini okursun umuduyla) herkesi seviyorummmm....(burdakileri tabii)hehehe
Selvi
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
Selvi

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 7:42 am

slm arkadaşlar ben 14 yaşında yım adım selvi bu sitede sizlerle olduğum için mutluyum.
hobilerim:kitap okumak,müzik dinleme,şarkı söylemek
fobilerim:böcekler,karanlık ve yılannnn affraid
asilem-ewrem
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 8:14 am

slmm arkadaşlarr Very Happy ben merve zaten beni çoğunuz tanıyosunuzz Very Happy 14 yaşındayım ayriyetten özge özberk fanıyımm ayy bu siteyi bulduğuma çok sevindimm valla cheers Laughing Very Happy
busraerdem
yeni geldim
yeni geldim
busraerdem

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 10:51 am

selam ben büşra 15 yaşındayım elazığdan
fatoş
cansel elçin fanı
cansel elçin fanı
fatoş

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 11:37 am

slm ben fatoş 23 yaşındayım ankaradanım
god is love
SÜPER MOD
SÜPER MOD
god is love

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 9:25 am

tekrar hoşgeldiniz diyorum arkadaşlar ben size.... Very Happy
http://canselchin-berensaat.editboard.com
paye403
engellenmiştir....
engellenmiştir....

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 07, 2007 10:29 am

merhaba ben paye sunny
yağmur yürekli
yeni geldim
yeni geldim

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 8:17 am

merahaba ya arkadaşlar. dünden beri foruma üye olmaya çalışıyorum. yeni başardım. bu arada sizleri tekrar bulduğum için mutluyum. ben cansel-elcin.net üyesiydim. orası kapanınca üzüldüm. oradaki kullanıcı adım "hayranım" dı. gerçek adım yeşim.
lynn_
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
lynn_

MesajKonu: slm   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 11:18 am

slm ben fatma...18 yaşındayım.bu siteye üye oldum çünkü biricik arkadaşım mod:) farao onu çok sewiorum tabi canseli de:)
kaplan-17
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 08, 2007 1:54 pm

mrb arkadaşlar ben aysenur 15 yasındayım Surprised
çatlakk
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
çatlakk

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 9:06 am

slmlar bende esra cansele bayılıyorum 15 yaşındayım bu forumu bulduğum için çok mutluyum
Very Happy
yaseminn
yeni geldim
yeni geldim

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 8:35 am

slm mıllet bende geldım.benım dıer forumdakı kullanıcı adım yasmendı belkı tanıyan vardır.nse sole bı kendımı tanıtıyım.bendenız yasemın.16yasındayım.istlıyım cheers
Pınar
ACEMİ ÜYE
ACEMİ ÜYE
Pınar

MesajKonu: Geri: tanışma yerimiz   tanışma yerimiz - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 3:44 pm

selam millet been pnaar! 16 yaşındayım... çook büük 1 CaNseL hayranıyımm...! Smile

tanışma yerimiz
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2